Online Koçluklar

Bireysel Koçluklar

Online Koçluk nedir?

MCC ve PCC unvanlı koçlarımızdan ICF standartlarında koçluk almak isteyen ancak sosyal mesafe sınırını gözeten veya İstanbul dışında yaşayan danışanlarımız için online koçluk çözümü sunuyoruz.

İstediğiniz yerden örneğin evinizin veya ofisinizin konforunda, yol ve trafikle zaman kaybetmeden esnek online koçluk paketlerimiz için bize ulaşmanız yeterli.

Online koçlukların tek farkı bilgisayar, tablet veya cep telefonu üzerinden ZOOM, Skype vb. programlar aracılığıyla görüntülü iletişim kurmak. Koçluk standartı, süresi ve metodolojisi ise tamamiyle aynı.

Nasıl?

Koçluk almaya karar verdiğinizde aşağıdaki iletişim bölümünden istediğiniz şekilde bize ulaşın.

Hemen size geri dönüş yapalım, aklınızdaki diğer tüm sorulara net cevaplar verelim.

Siz de ICF standartında koçluk almak için online koçluğun konforlu ve avantajlı ayrıcalığıyla tanışın.

Unutmayın, aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar elde edemezsiniz. Artık hayatınızın kontrolünü elinize almanın zamanı gelmedi mi?

Online Koçluğun Avantajları

– Ulaşım, iklim şartları ve trafik gibi unsurlarla uğraşmak zorunda kalmaz ve zaman kaybetmezsiniz.

​– Ofisimize ne kadar uzak olduğunuzun hiçbir önemi yok. Evinizin konforunda anında koçluk almaya başlayabilirsiniz.

​– Ofis çalışma saatlerimize uymak zorunda değilsiniz. Randevulaşarak istediğiniz saatte -sabah çok erken veya gece geç saatte bile- koçluk alabilirsiniz.

​– Son teknolojik iletişim programları sayesinde yüz yüze görüşme sırasında anında ulaşmanın mümkün olamayacağı her türlü dosya, görsel, yazı, sunum ve video paylaşımı, online seanslarda çok daha hızlı ve işlevsel olarak kullanılabilmekte.

​– Daha esnek çünkü yüz yüze randevu iptallerini 24 saat önceden yapmanız beklenirken online koçluklarda böyle bir koşul yok.

​– Daha ekonomik çünkü ulaşım, otopark vb. için masraf etmeyeceğiniz gibi, yüksek standarttaki ICF koçluğunu avantajlı paketlerle edinmeniz mümkün.

Canlı destek içinTıklayınız ...